Print

środa, 27 grudnia 2017

Koniec wyzwania... a może początek

Witaj!

Kochana Wyzwaniowiczko,

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego

To już ostatni mail. Jest nam bardzo miło poczuć smak dokończonego projektu. A Tobie? Stworzenie11 Dni Być Sobą Wyzwanie było naszym wyzwaniem numer 1. Brawo my. I brawo Ty! 11 Dni Być Sobą Wyzwanie zakończone. Gratulujemy sobie i Tobie wytrwałości, samozaparcia i odwagi, bo to właśnie odwagi trzeba, by podjąć wyzwanie i potrząsnąć poukładanym i stabilnym życiem, by wprowadzić w nie zmiany na lepsze. A czy to wyzwanie będzie dla Ciebie tylko 11-dniowym epizodem, czy katalizatorem długofalowej przemiany, wybór należy do Ciebie.

W tym szaleństwie jest metoda

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” – powiedział niegdyś Albert Einstein. Nie sposób się z nim nie zgodzić. Jak się sama przekonałaś, czasem tak niewiele trzeba, by żyło nam się piękniej, weselej, przyjemniej. To Ty decydujesz, czy wrócisz do starych przyzwyczajeń, sposobu myślenia czy pociągniesz to wyzwanie o kawałek dalej i o kolejny kroczek powiększysz swoją strefę komfortu.

Grudzień miesiącem wyzwań

Ten zestaw 11 wyzwań jest bardzo elastyczny. Zapewne już się o tym przekonałaś. Jeśli będziesz miała ochotę na powtórkę za jakiś czas, możesz do niego wrócić, kiedy tylko chcesz, a Twoje wyzwanie będzie inne i świeże za każdym razem. A jeśli masz na to ochotę- kontynuuj! Jeśli któreś z wyzwań szczególnie przypadły Ci do gustu, działaj dalej! A może masz jakieś inne pomysły albo dziedziny życia, którym przydałoby się starcie kurzu? Wymyśl sobie swoje własne, autorskie wyzwanie, które będzie stworzone przez Ciebie, dla Ciebie i dostosowane do Twoich potrzeb. Bądź kreatywna i odważna, sprawdzaj siebie w działaniu!

Dziękujemy

za to, że mogłyśmy być z Wami przez ostatnie 11 dni. Nasze maile wyskakiwały z Waszych laptopów, zakradały się cichutko w komputerach w pracy i brzęczały głośno w Waszych telefonach. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Robienie tego wyzwania było dla nas frajdą, mamy nadzieję, że dla Ciebie również. Życzymy Ci samych wspaniałości i miłych zaskoczeń. Rozwiń skrzydła i leć w świat, promieniując Twoim pięknem!

Specjalne podziękowania dla Dobrej Duszki Edytowiczki, największej fanki neologizmów na świecie, za korektę naszego materiału. To dopiero było wyzwanie!

Powodzenia!
Miłość i Moc 
i Rock'n'Roll
i Namaste
Ania i Martuśka


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz