Print

czwartek, 25 stycznia 2018

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na Warsztaty z Moniką Foltman - ZANURZENIE W CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI - piątek 9 Lutego 2018

Tym razem zapraszamy Was do spotkania z Czystą Świadomością - Synchronizacją Kwantową. Będzie nam bardzo miło gościć Monikę Foltman, która poprowadzi dla nas warsztat.

Kilka słów od Moniki:

''W trakcie warsztatu przybliżymy sobie pojęcie technik kwantowych i dowiemy się o tym w jaki sposób można je wykorzystywać do tworzenia własnej rzeczywistości, rozwiązywania problemów, przełamywania ograniczeń, uzdrawiania emocjonalnego i fizycznego. Nie będę was zanudzać szczegółami teorii fizyki kwantowej, a zamiast tego skupimy się na ich praktycznym zastosowaniu. A dokładniej zajmiemy się procesem Synchronizacji Kwantowej (SK) opracowanych przez Dr Franka Kinslow. SK jest bardzo szybkim, prostym procesem uzdrawiającym, który może zastosować praktycznie każdy. Nauczenie się go nie wymaga wcześniejszych kwalifikacji w uzdrawianiu, jedyne co będzie nam potrzebne to otwarty umysł, dziecięca ciekawość i radość z odkrywania świata i siebie. 

Będziemy wchodzić w Pole Czystej Świadomości, gdzie będziemy rozpuszczać i uzdrawiać wszystko co nas boli, przeszkadza i ogranicza nas w pełnym wyrażaniu siebie. 

Nauczę Was mojego ulubionego procesu tworzenia Intencji Wibracyjnej, a następnie zrobimy Kwantową Aktywację naszych intencji na 2018 rok. Mam nadzieję, że spodoba Wam się proces Synchronizacji Kwantowej (SK) i będziecie go używać na co dzień. Uwolnieni od napięć, niepokoju, stresu i cierpienia zaczniecie tworzyć swoją Magiczną Kwantową Rzeczywistość.

Wszystkim osobom zainteresowanym wyślę nagranie MP3 z ćwiczeniem Dr Kinslow pt. "Technika Bramy".

Do zobaczenia!


Piątek 9.02.18
Godzina 19:00 The Vintage Teapot,
8 Cathedral Street, Dublin 1.

Monika Foltman
Monika Foltman jest certifikowaną terapeutka z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi i właścicielką Centrum Terapii Holistica Wellness & Beauty www.holistica.ie

Monika zajmuje się między innymi:
  • Access Bars Practitioner
  • Access Body Process Practitioner
  • Access Consciousness Verbal Processing Foundation & Level 1
  • Aromaterapia - Wellness Advocate for doTerra Essential oils Certified Aromatouch Technique Practitioner
  • Skin Care specialist (Walmer College)
  • Dwupunkt - Matryca Cudów z Joanną Grabską
  • Tameana Peyadian Healing
  • "Soul Mastery" - czytanie Kronik Akaszy (Sould Portrait, AR Advanced, AR Sould Clearing)
  • Numerologia
  • Karty Anielskie 
Zapraszamy 
Monika i dziewczyny z Szerokiej Perspektywy
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz