Print

piątek, 15 grudnia 2017

11 Dni Być Sobą Wyzwanie

Witaj!

Jest nam bardzo miło powitać Ciebie w naszym nowym wyzwaniu.
Czy czujesz stagnację w swoim życiu? Czy pragniesz dokonać jakiejś zmiany, ale nie wiesz jak zacząć? Chcesz jeszcze bardziej zadbać o siebie i swoje potrzeby? Jeśli tak, to to wyzwanie jest dla Ciebie! Brakuje Ci motywacji, myślisz, że nawet jeśli podejmiesz wyzwanie nic się nie zmieni? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz. Sprawdź siebie w działaniu.Robisz to dla siebie i po swojemu

W trakcie Twojego wyzwania zadbasz o swoje ciało, umysł i ducha.
Zobacz, co może się wydarzyć, jeśli wyjdziesz poza strefę komfortu. 

Bądź ze sobą szczera i autentyczna

To co dla jednej może być ogromnym wyzwaniem, dla innej może być czymś, co robi każdego dnia,  dlatego to wyzwanie będzie skomponowane przez Ciebie, dla Ciebie.

Co to wyzwanie może Ci dać?

To zależy tylko od Ciebie. Od Twojego podejścia i zaangażowania. Wyciągniesz z niego tyle, ile sama będziesz chciała. W naszym 11 dniowym wyzwaniu znajdziesz same wskazówki, a nie zasady którym musisz się podporządkować. Każdego dnia wybierz dla siebie zadanie, które sprawi, że twoja strefa komfortu powiększy się o podjęte przez Ciebie działanie. Jeśli się boisz, zrób to mimo wszystko, a zobaczysz jak Twoje samopoczucie i sposób w jaki myślisz o sobie zacznie się zmieniać, a stosunek do samej siebie się poprawi. Pozwól sobie na odrobinę magii i zobacz jak możesz się fantastycznie bawić, a jednocześnie przekraczać swoje granice. 

To tylko 11 dni

Codziennie będziemy publikować zadanie na następny dzień.

Odkryj siebie

Mamy nadzieję, że wyzwanie będzie dla Ciebie frajdą i powiewem świeżego powietrza. Życzymy Ci dużo dobrej zabawy i odkrywania siebie na nowo.


Pozdrawiamy, 
Ania i Martuśka 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz