Print

piątek, 22 września 2017

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na spotkanie ''Poszerzenie świadomości, 11:11 i Ciemna Noc Duszy'' Sobota 7 Października 2017

Poszerzenie świadomości, 11:11 i Ciemna Noc Duszy


Czy czasami wydaje Ci się, że świat zwariował i niby nic się nie zmieniło, ale nic nie wydaje się być takie samo jak dawniej? Czy przechodzisz przez bardzo trudne emocje i czasem boli tak bardzo, że nie wiesz, czy ten ból kiedyś minie? Czy masz wrażenie, że jesteś sam na tym świecie i nikt nie jest w stanie zrozumieć tego, przez co przechodzisz? Czy zadajesz sobie pytania o sens istnienia, Twój cel życia, dokąd zmierzasz? Czy masz wrażenie, że jesteś czymś więcej niż tylko ciałem i umysłem? Czy wierzysz w istnienie duszy i mocy, która jest większa od człowieka? Czy dostrzegasz wokół Ciebie dziwne zjawiska- synchroniczności, takie jak powtarzające się liczby (np. 11:11, 222, 2323 itp.), znaki, symbole i manifestacje Twoich myśli na planie rzeczywistym? Czy dostrzegasz magię w otaczającym Cię świecie?


Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to kolejne spotkanie Szerokiej Perspektywy jest właśnie dla Ciebie! W trakcie tego spotkania opowiemy o tym, czym jest Duchowe Przebudzenie, co może być symptomem tego, że właśnie przez nie przechodzisz i czym jest “Ciemna Noc Duszy” i jak sobie pomóc, kiedy jej doświadczasz.


Zapraszamy również do dyskusji, w trakcie której będziemy mogli się podzielić naszymi spostrzeżeniami i stosowanymi przez nas technikami, czy metodami w pracy nad rozwojem osobistym i duchowym, które pomagają nam przetrwać kryzys i doświadczyć wewnętrznego spokoju i harmonii.


UWAGA  Nowa lokalizacja:


Sobota, 7 Października 2017
Godzina 19:00


BYOB, czyli Bring Your Own Biscuits, przynieś swoje własne ciastka i podziel się z innymi :-)
rezerwacja: szerokaperspektywadublin@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona, warsztaty mają charakter kameralny  


Czekamy na Was z niecierpliwością
Do zobaczenia,
Martuśka i Ekipa Szerokiej Perspektywy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz