Print

środa, 14 lutego 2018

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na warsztat "Radość Życia, Bycia i Tworzenia"


czyli spotkanie z Moniką Rak i jej uzdrawiającymi dźwiękami, w trakcie którego zajmiemy się odczuwaniem i wyrażaniem prawdziwej, wewnętrznej radości.
W pierwszej części spotkania porozmawiamy o kilku ważnych czynnikach, które mogą powodować brak radości życia, frustracje, depresje, etc., a także o tym, w jaki sposób możesz odnaleźć na nowo swoją dziecięcą radość bycia, doświadczania i tworzenia. W drugiej części spotkania, przy akompaniamencie uzdrawiających dźwięków, będziesz mógł nie tylko odblokować i oczyścić aspekt Twojego życia, który nie pozwala Ci na pełne odczuwanie radości z tego, kim jesteś, czego doświadczasz, co tworzysz, ale także pozwoli Ci otworzyć się na pełne odczuwanie radości i autentyczne wyrażanie siebie. Zapraszamy również osoby, dla których radości życia to ich drugie imię. Dzięki Waszej pogodzie ducha nasze spotkanie będzie jeszcze radośniejsze.

Dźwięki instrumentów takich jak gongi, misy tybetańskie, dzwoneczki, pianino palcowe i wiele innych, wprowadzą Cię w stan medytacji i pomogą Ci świadomie doświadczyć radości z bycia tu i teraz, odczuwanie własnego ciała oraz emocji. Przynieście na spotkanie swoją intencję i otwarte serce. Jeśli będziesz chciał doświadczyć tego magicznego koncertu na leżąco, przynieś ze sobą karimatę i coś do przykrycia.
Zapraszamy serdecznie,
Monika i ekipa Szerokiej Perspektywy

Piątek 9.03.18
Godz. 19:00- 22:00
The Vintage Teapot,
8 Cathedral Street, Dublin 1.
Wstęp: 10 euro (pyszna herbatka wliczona w cenę wstępu)
rezerwacja: szerokaperspektywadublin@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona, warsztaty mają charakter kameralny  


Kim  jest Monika?
Monika Rak jest muzykoterapeutą, nauczycielem medytacji, energoterapeutą, facilitatorem warsztatów samorozwojowych, doradcą zawodowym, pedagogiem pracy, jak również holistycznym life coachem, coachem kariery oraz inteligencji emocjonalnej, . Monika prowadzi własną działalność terapeutyczno-coachingową o nazwie "Happy Choice". Jest przekonana, że jeśli tylko pozwolimy sobie na Bycie Autentycznym, zaufamy Swojej Intuicji i Podążymy za Głosem Serca, możemy odnaleźć Spełnienie nie tylko zawodowe, lecz także życiowe. Wierzy, iż każdy człowiek ma w sobie wszystko czego potrzebuje aby znaleźć Spełnienie, Satysfakcję, Radość, Szczęście, a także odwagę aby realizować swoje marzenia będąc w zgodzie nie tylko z sobą samym, ale również żyjąc w harmonii z innymi. Monika prowadzi indywidualne sesje terapii dźwiękami i energią, sesje coachingowe oraz spotkania grupowe. Pomaga swoim klientom m.in. w uzdrawianiu i tworzeniu relacji ze sobą samym, a także z innymi, w samoakceptacji, pewności siebie oraz w odnalezieniu tak zwanej ‘misji życiowej’ i jej realizacji poprzez uwalnianie blokad na poziomie komórkowym i energetycznym, wspiera rozwój intuicji i siły wewnętrznej. Jest również prezenterem radiowym w Charity/Easy Radio, gdzie tworzy nie tylko swoje własne programy, ale także pomaga w edycji i promocji programów w mediach socjalnych. Od wielu lat zajmuje się też hobbistycznie przeróżnymi formami artystycznymi od malarstwa i rękodzieła po fotografię. Jest ciekawa świata i ludzi, kocha swoją pracę, ludzi, nawiązywanie nowych znajomości, nieustanny samorozwój. Uwielbia taniec, muzykę i książki ☺


Kontakt z Moniką: 
Email: info@thehappychoicecoach.com  
Facebook page: http://facebook.com/happychoiceglobal
Strona internetowa w trakcie tworzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz