Print

środa, 14 czerwca 2017

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na spotkanie dyskusyjne 30 czerwca 2017

Co zaprząta nasze głowy?


Jesteś osobą ciekawą świata i tego, jak ten świat został stworzony, jak funkcjonuje, jakimi prawami się rządzi? Jesteś otwarty na różnorakie formy rozwoju osobistego i kształtowania inteligencji emocjonalnej i rzeczywistości wokół Ciebie? Fascynuje Cię odkrywanie tego, jakie potencjały w Tobie drzemią i wyciąganie ich na światło dzienne? 

Znasz ciekawe techniki rozwojowe, interesuje Cię zdrowe odżywianie, samowystarczalność, dom bez chemii, praktykujesz Prawo Przyciągania, medytujesz, ćwiczysz jogę, komunikujesz się z Twoimi Przewodnikami Duchowymi, żywisz się Praną, lewitujesz ☺, a może tak po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się czegoś nowego? 

Kolejne spotkanie Szerokiej Perspektywy jest właśnie dla Ciebie! 
Poprowadzimy otwartą dyskusję, podczas której będziesz mógł podzielić się z nami wszystkim tym, co Ci w duszy gra, co obecne zaprząta Twoją głowę.
Przyjdź, spędź z nami ten wieczór! Lubisz mówić? Świetnie! Przyjdź, a chętnie Ciebie posłuchamy. A może lubisz bardziej słuchać niż mówić? To też dobrze, na pewno nie będziesz się nudzić :)
30.06.2017 godz. 19.00


wstęp: 5 euro
Biblary - Polska Biblioteka w Dublinie,
5 Belvedere Place, Dublin 1


BYOB, czyli Bring Your Own Biscuits, przynieś swoje własne ciastka i podziel się z innymi :-)
rezerwacja: szerokaperspektywadublin@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona, warsztaty mają charakter kameralny  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz