Print

środa, 19 kwietnia 2017

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na Warsztaty Vedic Art czyli Obudź w Sobie Artystę Piątek, 28 Kwietnia 2017
Warsztaty z Vedic Art czyli Obudź w Sobie Artystę

Tym razem na naszym spotkaniu poznasz metodę rozwoju osobistego, która pomoże Ci połączyć się z Twoja duchowością poprzez malowanie intuicyjne.
Nie potrzebujesz mieć żadnych zdolności artystycznych ani doświadczenia w malowaniu – poznasz tu kilka zasad, które pobudzą Twoją kreatywność, przez co obudzisz w sobie swojego wewnętrznego artystę. 

Twórca Vedic Art, Curt Kallman tak opisuje swoje dzieło: „Vedic Art nie naucza jak malować. Vedic Art przypomina nam, że już wiemy jak malować i jak tworzyć sztukę”.

Warsztaty poprowadzi Lorelai, dzięki której wkroczysz na drogę odkrywania Twoich bezgranicznych możliwości, oraz  rozwoju duchowego, poprzez pracę z otwartym sercem. Dotrzesz do własnego wnętrza i przypomnisz sobie kim jesteś. Głównym celem Vedic Art  jest wewnętrzna przemiana, którą przechodzisz w trakcie malowania, a tworzone przez Ciebie obrazy, to jedynie namacalne oznaki tej przemiany. Malujesz zgodnie z 17 zasadami pochodzącymi ze starożytnej wiedzy, zawartej w Indyjskich Wedach…  ale o tym już opowie sama Lorelai :)

WAŻNE!
Warsztaty będą praktyczne, przynieś wiec ze sobą proszę, kilka kolorowych kredek lub pisaków, ołówek i kartki A4.
Poznasz 3  zasady, dzięki którym część praktyczna spotkania będzie wspaniałą zabawą, podróżą w głąb siebie! Zapoznanie się z tymi zasadami  pomoże Ci stymulować  podświadomość tak, by obudzić w sobie prawdziwego artystę i otworzyć drogę do głębszego poznania siebie.

Piątek, 28 Kwietnia 2017 godz. 19.00
wstęp: 5 euro
Biblary - Polska Biblioteka w Dublinie, 5 Belvedere Place, Dublin 1
BYOB, czyli Bring Your Own Biscuits, przynieś swoje własne ciastka i podziel się z innymi :-)
Warsztaty jak zawsze mają charakter kameralny, ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!
Ellie wraz z  Szeroką Perspektywą Dublin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz