Print

niedziela, 11 września 2016

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na warsztaty NLP 23.09.16 (piątek)NLP – genialna, naukowa forma olśnienia

Bardzo trudno jest powiedzieć w jednym a nawet pięciu zdaniach co to jest NLP. Dla mnie jest to odkrycie lepszego sposobu komunikacji ze sobą samym oraz innymi, po to by mieć większą kontrole nad swoimi emocjami i zachowaniami i by lepiej zrozumieć siebie nawzajem.

NLP to programowanie neurolingwistyczne (neuro-linguistic programming), dzięki któremu można zrozumieć dlaczego zachowujemy się właśnie tak, a nie inaczej, dlaczego akurat tak myślimy i jakie są ukryte przyczyny naszych decyzji.

NLP można wykorzystać do rozwiązywania swoich problemów i wprowadzania różnych zmian w swoim życiu. To prosty i świetny środek na wzmacnianie motywacji, samoświadomości i wiary we własne siły.

Jak działa nasz układ nerwowy? Jakiego języka używać w rozmowach z samym sobą i otaczającymi nas osobami? Dlaczego irytują nas te same zachowania i sytuacje? Dlaczego w kłótniach wypominamy cos co zdarzyło się dwa lata temu?  Jak pokonać fobie? Jak zakotwiczyć dobry nastrój? Czy nawet jak przestać nałogowo pic coca-cole albo jeść chipsy?

O tym oraz przede wszystkich o mechanizmach jak działa nasz mózg i jak go zaprogramować, by działał tak aby było nam dobrze, byśmy się spełniali z życiu i byli szczęśliwi.

Wszystko to banalnie prosto brzmi i w sumie jest proste, gdy pozna się strategie naszych działań.  Zapraszamy na wykład i rozmowę 


prowadząca spotkanie Karolina Schlagner i ekipa Szerokiej Perspektywy Dublin


Przyjdź i spędź z nami ten wieczór :)


23.09.2016 godz. 19.00

wstęp: 5 euro
Biblary - Polska Biblioteka w Dublinie,
5 Belvedere Place, Dublin 1 (jest to nowy adres biblioteki)

BYOB, czyli Bring Your Own Biscuits, przynieś swoje własne ciastka i podziel się z innymi :-)
 
rezerwacja: szerokaperspektywadublin@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona, warsztaty mają charakter kameralny  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz