Print

środa, 6 czerwca 2018

Szeroka Perspektywa Dublin zaprasza na spotkanie dyskusyjne 15 czerwca 2018Jesteś osobą ciekawą świata i tego, jak ten świat został stworzony, jak funkcjonuje, jakimi prawami się rządzi? Jesteś otwarty na różnorakie formy rozwoju osobistego i kształtowania inteligencji emocjonalnej i rzeczywistości wokół Ciebie? Fascynuje Cię Twoja własna intuicja, odkrywanie tego, jakie potencjały w Tobie drzemią i wyciąganie ich na światło dzienne?

Kolejne spotkanie Szerokiej Perspektywy jest właśnie dla Ciebie!

Poprowadzimy otwartą dyskusję, podczas której będziesz mógł podzielić się z nami wszystkim tym, co Ci w duszy gra, co obecne zaprząta Twoją głowę.

Przyjdź, spędź z nami ten wieczór! Lubisz mówić? Świetnie! Przyjdź, a chętnie Ciebie posłuchamy. A może lubisz bardziej słuchać niż mówić? To też dobrze, na pewno nie będziesz się nudzić :)

Znasz ciekawe techniki rozwojowe, interesuje Cię zdrowe odżywianie, samowystarczalność, dom bez chemii, praktykujesz Prawo Przyciągania, medytujesz, ćwiczysz jogę, komunikujesz się z Twoimi Przewodnikami Duchowymi, żywisz się Praną, lewitujesz ☺, a może tak po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się czegoś nowego?Wymieńmy się jedną książką, co Ty na to?

Nasza nowa propozycja na to spotkanie. Przynieś ze sobą książkę, która wpłynęła na Ciebie, zmieniła Twój sposób patrzenia na siebie i Twoją rzeczywistość, opowiedz nam o niej i jeśli możesz, podaj ją dalej, a kto wie, może sprawi ona, że ktoś inny dzięki niej otworzy szeroko oczy.

Piątek 15 czerwca 2018, godz. 19
Wstęp: 5 euro  
rezerwacja: szerokaperspektywadublin@gmail.com
BYOB czyli Bring Your Own Biscuits, przynieś swoje ciastka i podziel się z innymi :)
Ilość miejsc ograniczona, warsztaty mają charakter kameralny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz